» » У Скадовській академічній гімназії проходив тиждень гідності

У Скадовській академічній гімназії проходив тиждень гідності

Автор: Журналіст від 3-12-2016, 15:26
 
 
  З метою відзначення ІІІ річниці Євромайдану в опорному закладі – Скадовський навчально-виховний комплекс «Академічна гімназія» з 21 по 30 листопада проходив Тиждень Гідності. Було сплановано та проведено ряд заходів щодо відзначення славетних сторінок історії нашої держави. 

  Наймолодші гімназисти мали можливість відвідати Зразковий музей історії гімназії, ознайомившись із матеріалами експозиції «Хоробрі серця», що була урочисто відкрита у минулому навчальному році під час святкування 95-річного ювілею. 
 
 
 
 Урок Мужності у 9 – В класі, проведений спільно з районною бібліотекою, не залишив нікого байдужим. Зустріч із учасником АТО, Бухтієм Олександром Леонідовичем, надовго закарбується в пам’яті учнів. Зворушливі історії з власного життя бійця, патріотична піднесеність діалогу зацікавила дев’ятикласників, які навіть після її завершення продовжували спілкування з героєм, оточивши його з усіх боків.
 
 
  Такі діалоги поколінь насправді потрібні, тому що вони вчать дітей мужності, хоробрості, відваги, а бійці, відчуваючи відкриті погляди та серця учнів, розуміють заради чого вони перебувають на передовій. Особливо зворушливим моментом для всіх присутніх став показ дитячих листів та малюнків, які Олександр Леонідович проніс «через окопи», із яким хвилювання він згадував про силу цих дитячих оберегів на війні. Зі словами вдячності звернувся до кожного присутнього за підтримку та теплоту дитячих сердець. 

  Випускники гімназії, вшановуючи героїв Революції Гідності, запросили на засідання «Круглого столу» «Це було на нашій пам’яті». Під час проведення заходу гімназисти висловлювали власні думки з приводу актуальних питань сьогодення - яку роль відіграв Євромайдан у світовій історії? Проте всі одинадцятикласники прийшли до спільної думки, що Майдан – це один з унікальних прикладів єдності народу, організованості, винахідливості, це символ боротьби за ідею. 

  "Революція гідності" - це події, що змінили не лише Україну, а й увесь світ.
 

 
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий