» » На Херсонщині на одне футбольне поле стане більше

На Херсонщині на одне футбольне поле стане більше

Автор: Журналіст від 1-12-2016, 20:17
 
 
  До дня Св. Миколая на Херсонщині відкриють футбольне поле, – Андрій Гордєєв. «Ми плануємо відкрити футбольне поле до дня Святого Миколая – 19 грудня. Такого об’єкту ще не було до цього на півдні України, тому що застосовано останні та передові технології для оснащення поля», – зазначив очільник області.

  Сьогодні з візитом до ДЮСШ «Освіта» з робочою поїздкою завітав голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв і народний депутат України Олександр Співаковський для того, щоб перевірити хід робіт з реконструкції футбольного поля та перекриття даху спортивної зали.
 
  «На сьогодні виконано два етапи робіт: зараз вкладається покриття Q-drain, яке дозволить вбирати вологу, після чого буде покладено штучну траву. Минулого року було виділено 900 тис. грн на вирівнювання ґрунту та встановлення ливневої системи. Вартість усього проекту – 7 млн грн», – розповів Сергій Рудченко, начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації.
 
  «Такий унікальний спортивний об’єкт цікавий на всеукраїнському рівні, тому будемо запрошувати зірок футболу, але поки що не можемо розкрити їх прізвища. Саме вони проведуть відкритий урок футболу для дітей Херсонщини», – про підготовку до урочистого відкриття розповів голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв. Також він додав, що зараз триває робота щодо популяризації у школах району та міста заняття футболом, щоб з наступного року збільшити кількість дітей у ДЮСШ «Освіта» з 350 до 700 дітей.
 
 
 
Джерело: khoda.gov.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий