» » Голопристанські депутати погодили інвестиційну програму розвитку комунального підприємства

Голопристанські депутати погодили інвестиційну програму розвитку комунального підприємства

Автор: Журналіст від 11-10-2016, 13:48
   
 
   Сьогоднішній стан комунального підприємства "Міськтеплокомуненерго", яке надає в Голій Пристані послуги з теплопостачання та вивезення сміття, можна назвати кризовим і близьким до банкрутства. Величезна, роками накопичена сума кредиторської заборгованості, яка складає понад 4,5 млн.грн не може не турбувати ні керівництво міста, ні простих мешканців міста, оскільки містяни повинні бути впевнені, що житлово-комунальне господарство міста функціонує і буде функціонувати, а всі зміни, які з ним відбуваються - тільки на краще. 

  В результаті цього і виникла нагальна потреба у розробці та затвердженні інвестиційної програми розвитку КП "Міськтеплокомуненерго" на 2016-2017 р.р., яка в першу чергу орієнтована на виконання вимог ст. 6 Закону України "Про теплопостачання" з метою  економії паливно-енергетичних ресурсів при виробленні та транспортуванні  теплової енергії на підприємстві, зменшення витрат на придбання палива та для заміщення природного газу твердим паливом. 

Загальний обсяг інвестицій складає 1303,6 тис.грн., які будуть використані виключно із власних коштів підприємства, а не із бюджету міста.
На що буде використано таку суму коштів:

1. Придбання навантажувача для розвантаження твердого палива - 192,0 тис.грн.
2. Капітальний ремонт надземної теплової мережі по вул. К.Маркса - 400,0 тис.грн.


3. Встановлення бункеру-накопичувача та технологічного обладнання для подавання палива до існуючого енергетичного комплексу СС-630 котельної № 4 за адресою Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. Будівельників 1-в - 600,0 тис.грн.

 
4. Виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення бункеру-накопичувача та технологічного обладнання для подавання палива до існуючого котла ОВК-1000 котельної №1 по вул. К.Маркса 58-а в м. Голій Пристані Херсонської області - 55,8 тис.грн.

5. Виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення бункеру-накопичувача та технологічного обладнання для подавання палива до існуючого котла ОВК-1000 котельної № 2 по вул. 1 Травня 15-а в м. Голій Пристані Херсонської області - 55,8 тис.грн.

     Отже, головним наслідком цієї програми для міста стане зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів, в першу чергу природного газу, за рахунок заміщення газу та зниження втрат в тепловій мережі.

   Придбання навантажувача забезпечить автономне розвантаження з автотранспорту та завантаження в склади та котельні підприємством твердого палива (гранул).

     Встановлення бункеру-накопичувача забезпечить автоматизацію подачі твердого палива з коліс автотранспорту, який доставляє паливо в паливний бункер котла та усуне працю вантажників.

      Реконструкція теплової мережі забезпечить зниження втрат на ділянці повітряної теплової мережі до 100 %.

    Поки що бачимо одні позитивні моменти, які були підтримані на сесії міської ради депутатським корпусом, а про наслідки її втілення можемо поспілкуватися після завершення всіх запланованих заходів.

      Сподіваємось, що вони будуть дійсно мати економічний ефект! 
 
 
Владислав Юрійович
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий