» » У Голій Пристані та Олешках пройшли рейди з легалізації підприємницької діяльності

У Голій Пристані та Олешках пройшли рейди з легалізації підприємницької діяльності

Автор: Журналіст від 17-05-2019, 11:27
 
 
  Вчорашній робочий день фахівці Головного управління ДФС в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі разом з патрульними відділу безпеки дорожнього руху і співробітниками Укртрансбезпеки завершили проведенням виїзного рейду по легалізації підприємницької діяльності на території Голопристанського та Олешківського районів нашої області.

  На цей раз, під час проведення контрольно-перевірочних заходів контролери звернули увагу на рибний прилавок з річковою рибою, яку заборонено виловлювати в цей період. На громадянку, яка здійснювала роздрібну торгівлю без дозвільних документів, складено протокол про адміністративну відповідальність за провадження господарської діяльності без державної реєстрації.
 

  Не пройшли ревізори і повз двох автомобілів з логотипами таксі. Ними таксисти здійснювали перевезення пасажирів без реєстрації підприємницької діяльності, відмовлялися пред'являти технічні паспорти на транспортні засоби з метою уникнення покарання. На авто-порушників було складено 3 протоколи про адміністративні правопорушення.

  Згідно ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17 000 - 34 000 гривень. Матеріали передані в Херсонського міського суду Херсонської області для притягнення до відповідальності.

  Перевірки тривають.
 
 
Джерело: khersonline.net
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий