» » У Голій Пристані відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (ФОТО)

У Голій Пристані відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (ФОТО)

Автор: Журналіст від 9-05-2019, 16:15

 

 

 

  Сьогодні  у Голій Пристані ветерани, гості та жителі міста вшанували пам’ять героїв Другої світової  війни, які захистили нашу рідну землю та віддали данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни. Хто віддав життя , щоб ми жили щасливо.  


  З нагоди світлого свята – Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з привітальним словом до присутніх звернувся міський  голова Олександр  Володимирович Бабич, який поздоровив всіх зі святом на нагородив за активну діяльність в раді ветеранів:


Колпакову Катерину Іванівну

Колесник Клавдію Дмитрівну

Воскобойник Валентину Кирилівну

Гончаренко Лідію Йосипівну

Остапенко Миколу Миколайовичу

Майбороду Віру Василівну

Гордіну Олександру Вікторівну

Вдовіченко Надію Степанівну

Бурховецьку Наталію Прокопівну


  Після нагородження від імені міської ради перед присутніми виступила голова Голопристанської районної державної адміністрації Тетяна Василівна Гасаненко, яка після урочистої промови з нагоди святкування Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за особисту мужність і самопожертву, виявлені в боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни та особистий вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді нагородила Почесною грамотою голови Херсонської обласної ради нагороджена Дзюбенко Зою Андріївну.


  За особисту мужність і самопожертву, виявлені в боротьбі з фашистськими загарбниками за свободу і незалежність Вітчизни Почесною грамотою голови Херсонської обласної державної адміністрації було нагороджено Масленикова Віктора Євгеновича.

 

  Почесними грамотами голови районної державної адміністрації з виплатою матеріального заохочення, з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за мужність та самопожертву, виявлені у боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху нагороджені ветерани війни:

-Зелінська Агафія Тимофіївна;

-Єременко Василь Миколайович;

-    Сухоруков Олександр Григорович.

  Враховуючи поважний вік нагороджених, кожному ветерану, особисто, вручені Почесні грамоти та цінні подарунки. 

 

  Почесними грамотами голови Херсонської обласної ради було нагороджено депутата Голопристанської районної ради VII скликання Карпенко Андрія Романовича та заступник військового комісара з територіальної оборони Голопристанського районного військового комісаріату  Галадим Валерій Вікторович.


  Почесною грамотою голови районної державної адміністрації з виплатою матеріального заохочення нагороджено колектив Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, директор Свиридов Леонід Миколайович.


  Голова районної ради Соловйов Віталій Олександрович після урочистої промови від імені районної ради нагородив  колектив Центру позашкільної освіти Голопристанського району Херсонської області (директор - Хижнюк Галина Михайлівна)

  Крім того, за дорученням голови районної ради Віталія Олександровича Соловйова, сьогодні, депутатами районної ради на урочистостях з нагоди Дня Перемоги, були вручені Почесні грамоти Голопристанської районної ради за місцем проживання:

Попову Федору Михайловичу – дитині війни, мешканцю села Мала Кардашинка,

Капусті ВолодимируГригоровичу – дитині війни, мешканцю села Стара Збур’ївка, 

Уткіну Василю Пилиповичу – дитині війни, мешканцю села Чорноморське.

  Почесною грамотою Херсонської обласної державної адміністрації, з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, нагороджено учасника бойових дій у Другій світовій війні Мануйленко Неля Вікторівну, мешканку села Малі Копані.

  Почесною грамотою Херсонської обласної ради, з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, нагороджено колектив народного аматорського академічного хору Голопристанського районного будинку культури (керівник - Чупик Ірина Валентинівна).

 

  Зі святом присутніх піснею привітав колектив народного аматорського академічного хору Голопристанського районного будинку культури (керівник - Чупик Ірина Валентинівна).


  Потім звучали привітальні слова від помічника народного депутата України Федора Негоя – Коломійця Димитрія Васильовича, голови Голопристанської міської первинної організації ветеранів війни та праці України Колпакової Катерини Іванівни, голови ветеранів організації України міста Гола Пристань та Голопристанського району Рубіна Івана Андрійовича.


  Школярі міста вручили ветеранам квіти. 


  Після вручення квітів перед учасниками мітингу з піснею виступив наш гість з Ізраїлю Анатолій Клімов.


  Потім Благочинний Голопристанського округу Протоієрей Олексій оголосив молитву за загиблими у Другій світовій війні.

 

  Після проголошення всіх урочистих промов присутні схилили голови перед пам’яттю загиблих і поклали квіти до Обеліску Слави, могили двічі  Герою Радянського союзу Генерал – майора авіації Петра Опанасовича Покришева, Пам’ятного знаку «Розстріляним військовим морякам Дунайської  флотилії» під час фашиської окупації, пам’ятного знаку «Працівникам тилу», Алеї Слави, Пам’ятника «Жителям міста, страчених у роки Другої світової війни" ( який знаходиться на території РБК), пам’ятника жителям міста розстріляних в роки Другої світової війни на території державного лісомисливського господарства, Меморіалу Слави «Гармата» та до Братської могили воїнів, а також Могили Конотопа.


  Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Україна продемонструвала всьому світові, що українці – міцна духом, волелюбна нація, яка навчилася поважати себе і яка зуміла відстояти свій демократичний вибір. Пам'ятаючи подвиг наших ветеранів, які визволили Україну понад 70 років тому, ми переконані – перемогли окупантів тоді, переможемо і тепер! Слава ветеранам! Слава Збройним Силам! Слава Україні!


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Катерина Олексіївна

Альона Литвиненко

Ольга Маврешко


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
. PM. --- ... , [url=http://15fifa.ru/skachat-kljuchi-fifa-15/33-skachat-fifa-15-crack-kryak-tab
letka-klyuch-besplatno.html] 15[/url] fifa