» » У Голій Пристані відбулися заходи, пов'язані з роковинами Чорнобильської катастрофи

У Голій Пристані відбулися заходи, пов'язані з роковинами Чорнобильської катастрофи

Автор: Журналіст від 26-04-2019, 15:07
 
 
  Сьогодні, 26 квітня 2019 року, біля пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відбулися заходи, пов'язані з роковинами Чорнобильської катастрофи.

  У мітингу взяли участь ліквідатори Голопристанського району та міста Гола Пристань, керівники міста та району, представники громадських організацій, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради.

  Із словами глибокої подяки звернулися до учасників заходу перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук, перший заступник міського голови Віталій Гей, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Александрова. 

  Виступила із подяками та побажаннями на майбутнє член Голопристанської районної громадської організації всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Людмила Мороз.

 Благочинний Голопристанського району, Протоієрей отець Володимир звернувся до присутніх з промовою вшанування пам’яті загиблих та молитвою.
 
  "Із болем у серцях ми вкотре згадуємо усіх, хто постраждав, пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію, заслонивши собою від невидимого полум’я радіації увесь світ!... Відлуння біди стихне ще не скоро... Подвиг Ваш не забутий! Повага до Вас - безмежна! Пам’ять про Вас – безсмертна!”

  Після виступів відбулось нагородження.

  Почесною грамотою голови Херсонської обласної ради нагороджено члена Голопристанської районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Лисенка Олександра Федоровича за активну життєву та громадську позицію, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішенні питань соціальної підтримки учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди відзначення Дня Чорнобильської трагедії. 

  Почесною грамотою голови Херсонської обласної державної адміністрації нагороджено голову Голопристанської районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Мороз Володимира Яковича за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху в Голопристанському районі та з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи. 

  Почесною грамотою голови районної державної адміністрації нагороджено ліквідатора, члена Голопристанської районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Клименка Миколу Васильовича за сумлінну плідну працю, вагомий внесок у вирішенні питань соціальної підтримки членів районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" та з нагоди 33-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

  Після офіційної частини заходу всі присутні вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

За матеріалами публікації Оксани Шевчук у мережі Фейсбук
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий