» » Голопристанські школярі успішно взяли участь у фінальному етапі конкурсу учнівської молоді "Туристичний Профікемп"

Голопристанські школярі успішно взяли участь у фінальному етапі конкурсу учнівської молоді "Туристичний Профікемп"

Автор: Журналіст від 17-04-2019, 09:39
 
 
  11 квітня одинадцять команд з усіх куточків Херсонщини зібралися у гостинній Новій Каховці, де спеціалісти служби зайнятості, бібліотекарі та освітяни провели одночасно два заходи, в яких взяли участь школярі та студенти з одинадцяти районів Херсонщини: Ярмарок професій та фінальний етап конкурсу учнівської молоді "Туристичний Профікемп". 

  Із ранку команди змагалися за право виходу в фінал у найвидовищнішій категорії — сценічній PR-презентації власного туристичного маршруту, очікували рішення експертів та журі щодо лідерства у багатьох інших категоріях, за роботу в яких команди відзвітували напередодні в онлайновому форматі. А ще — знайомились із професіями, затребуваними на ринку праці Херсонщини, на Ярмарку професій, що розгорнувся на майдані перед Палацом культури. Цікавим був перегляд і експозицій із сувенірів, які самі ж виготовляли разом зі своїми кураторами, і «голосували» за ту з них, що сподобалась найбільше, - в очікуванні урочистої миті, коли у концертній залі пролунають закличні фанфари і розпочнеться змагання фіналістів і така очікувана церемонія нагородження.

  Виступи чотирьох команд-фіналістів — змістовні і яскраві, винахідливі й креативні, вражаюче талановиті і захоплююче артистичні — тримали в напрузі головне журі фіналу, адже кожен виступ мав свої привабливі родзинки у презентації туристичних переваг рідного краю. Та перемогу команди Скадовського району навряд чи можна було назвати несподіванкою — адже команди з курортного чорноморського узбережжя традиційно посідають лідерські позиції у обласних «профі»-проектах. От і цього разу члени журі були майже одностайними у визначенні команди-переможця.

  Віце-чемпіони поступились лідерам всього лиш на кілька балів, — до того ж друге місце вибороли одразу дві команди — Генічеського району і міста Гола Пристань.

  Третє місце у гострій конкурентній боротьбі посіли «профікемпівці» із команди «ЛюбоSvit» Олешківського району.

  Інші нагороди розподілились наступним чином:
 
  у категорії «Краща PR-кампанія»:
І місце – команда міста Каховка;
ІІ місце – команда міста Нова Каховка;
ІІІ місце – команди міста Гола Пристань, Каланчацького і Олешківського районів.
 
  У категорії «Кращий туристичний маршрут»
І місце — команди міста Каховка та Олешківського району;
ІІ місце — команди міста Нова Каховка та Генічеського району;
ІІІ місце — команда Білозерського району. 
 
  В індивідуальній категорії «Кращий гід-екскурсовод»
І місце виборов Смирнов Данії (команда Скадовського району);
 
  у категорії «Оригінальна сувенірна продукція» (виготовлення, експозиція та презентація) — команд міста Каховка;
 
  а у номінації «Вибір учасників» (за підсумками загального голосування команд і гостей заходу) — команда Олешківського району.

  Висловлюємо подяку нашій креативній, творчій молоді за роботу в проекті, організацію дослідницької та творчої діяльності, сучасний підхід до виконання поставлених завдань. Успіхів вам - у навчанні, у творчості, у виборі професії, у вашому - а отже й Херсонщини - майбутньому!
 

Оксана Квіцень, Олена Трішкіна, Тетяна Тарасенко,
куратори команди «GreenSity» проекту «ПрофіКемп»
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий