» » Вже цієї суботи "ТиШоу" у Голій Пристані

Вже цієї суботи "ТиШоу" у Голій Пристані

Автор: Журналіст від 16-04-2019, 13:55
  
  20 квітня о 17:00 у Голій Пристані в Голопристанському районному будинку культури буде проходити гумористичне імпровізаційне шоу «ТиШоу»!
 
  Автор, актор, учасник та засновник цього шоу Андрій Соколов народився і виріс у Голій Пристані і хоче подарувати для своїх земляків незабутні враження та гарний настрій.
 
  Головна відмінність «ТиШоу» від інших гумористичних проектів - відсутність сценарію. У цьому шоу актори не знають заздалегідь, що або кого їм доведеться грати. Єдиний сценарій, який є в шоу - це правила гри та завдання для імпровізацій, які придумані авторською групою і глядацьким залом. До виходу на сцену актори не знають цих завдань, тому все, що відбувається на сцені, придумується учасниками прямо на ходу.

 Білети на шоу можна придбати за телефонами:
 
+38 (066) 817-67-42, +38 (097) 153-89-28 - Катерина.

  Актори шоу:

Андрій Соколов - Автор. Сценарист і учасник телешоу, серіалів. Шоумен. ( «КВН», «Камеді Баттл», «Пранк шоу» і т.д.)

Сергій Сіньога - Шоумен. Автор. Учасник популярних телепроектів. ( «Розсміши коміка», «Ліга сміху», «КВН» і т.д.)

Антон Іванов - Сценарист багатьох відомих телепроектів. учасник і переможець телевізійних гумор-шоу. Автор і виконавець пісень. Шоумен ( «КВН,«Розсміши коміка»,«Бійцівський Клуб»,«Ліга сміху» і т.д.)

Михайло Денисов - Актор. Сценарист. Учасник багатьох популярних телепроектів. ( «Ліга сміху», «Готель Галіція», «Ігри приколів» і т.д.)

Хронометраж концерту: 90 хв.
Жанр: Гумористична імпровізація
Аудиторія: 16+
 

 
 

Катерина Олексіївна
Новини Голої Пристані

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий