» » У Голій Пристані активна громадськість та міська влада спільно прибирають сміття на березі річок (ФОТО)

У Голій Пристані активна громадськість та міська влада спільно прибирають сміття на березі річок (ФОТО)

Автор: Журналіст від 16-04-2019, 09:18
  

  

  У цьому році у Голій Пристані дуже активізувалась громадськість міста. Активні мешканці міста, школярі, представники влади на чолі із міським головою, депутати міської ради беруть участь у масових прибираннях берегів річок (вже прибрано територію Старого пляжу, річки Чайка та озера Соляне), висаджують троянди у центрі міста на набережній, а також вже висаджено майже 200 дерев на центральній вулиці та біля Геріатрічного пансіонату. 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 


  Як повідомив "Новинам Голої Пристані" міський голова Олександр Бабич, такий небувалий сплеск активності серед мешканців міста пов'язаний із тим, що все більше і більше голопристанців має активну громадську позицію, а також зростає свідомість громадян, які хочуть бачити береги наших річок чистими і без сміття, не чекаючи на чиюсь допомогу. Також Олександр Володимирович вважає, що така соціальна згуртованість є своєрідним «цементом», що єднає мешканців нашого міста.
 
  "Новини Голої Пристані" запрошують мешканців міста на черговий суботник, який відбудеться у суботу, 20 квітня о 10:00 на Елеваторі (пляж). Давайте не словом, а ділом покажемо нашу любов до нашого рідного міста!!!
 
 
Автор: Катерина Олексіївна
Новини Голої Пристані  
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий