» » У Голопристанському міськрайонному центрі зайнятості розпочато професійне навчання за професією «Овочівник 2-го розряду»

У Голопристанському міськрайонному центрі зайнятості розпочато професійне навчання за професією «Овочівник 2-го розряду»

Автор: Журналіст від 9-04-2019, 09:48
 
 
  04.04.2019 року Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ на базі Голопристанського міськрайонного центру зайнятості розпочав професійне навчання за професією «овочівник 2-го розряду» з елементами дуальної форми навчання для 15 безробітних на замовлення селянського (фермерського) господарства «Комаринець».

  На початку заходу виступила директор Голопристанського центру зайнятості Ірина Зленко, яка зазначила, що підвищення конкурентоспроможності безробітних було, є і буде найголовнішими завданнями нашої служби зайнятості на ринку праці на основі якісної професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації.

  Потім до слухачів звернулась директор Херсонського центру професійно-технічної освіти ДСЗ Ткачук Світлана Віталіївна, яка проінформувала безробітних про переваги дуальної форми навчання та підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання.

  Слід зазначити, що дуальна форма здобуття освіти – це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації. І роботодавець без додаткових витрат отримує кваліфіковані кадри, а безробітні нову професію і гарантовану заробітну плату.

  Безробітні особисто подякували організаторам професійного навчання за увагу та особистий підхід до кожного слухача директорів Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Зленко І.В. та Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ Ткачук С.В.
 
 
 
 
 

 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий