» » Голопристанський район зараз є самим неблагополучним по частині кору на Херсонщині

Голопристанський район зараз є самим неблагополучним по частині кору на Херсонщині

Автор: Журналіст від 9-04-2019, 06:30
 
 
  Ситуація з кором все стрімкіше погіршується на Херсонщині. Ще два його спалахи зафіксовані в селі Малі Копані та місті Гола Пристань, де ця недуга уклала на лікарняні ліжка відразу дві сім'ї з семи чоловік. Діти в цих неблагополучних сім'ях не були вакциновані, що і «відкрило ворота» для проникнення інфекції.

  Начальник відділу держустанови «Лабораторний центр» Наталія Єремєєва каже, що Голопристанський район зараз є самим неблагополучним по частині кору на Херсонщині. Якщо в обласному центрі, Новій Каховці, Каховці, Бериславському та Олешківському районі реєструють поодинокі її випадки, то в Голопристанському районі з початку 2019 го їх уже набралося більше сорока. А в цілому по області з початку нинішнього року на кір захворіло вже 230 осіб, тоді як за весь минулий рік їх було лише 217.

  І ще одна деталь: якщо раніше кір «привозили» з інших, неблагополучних по частині цього захворювання регіонів, то зараз ним вже заражаються люди, які не покидали межі області. По всій видимості, ця хвороба буде бушувати у нас, поки рано чи пізно не «викосить» всіх, хто не був від неї щеплений.
 
 
Джерело: kherson.net.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий