» » Директору фірми-підрядника, яка ремонтувала Голопристанську районну лікарню, повідомлено про підозру у вчиненні злочинів

Директору фірми-підрядника, яка ремонтувала Голопристанську районну лікарню, повідомлено про підозру у вчиненні злочинів

Автор: Журналіст від 4-04-2019, 08:58
 
 
  На Херсонщині правоохоронці розслідують можливе порушення закону при проведенні ремонту Голопристанської центральної районної лікарні. Справу розглядає Голопристанський районний суд.

  У грудні 2016 року, між медзакладом і ТОВ "Євроальп" були укладені два договори на реконструкцію недобудованої будівлі харчоблоку в господарсько-медичний блок на суму трохи більше 1,3 мільйона гривень. Надалі, як з'ясували правоохоронці, директор фірми-підрядника вніс завідомо неправдиві відомості про вартість робіт в акти приймання виконаних будівельних робіт і таким чином незаконно заволодів коштами на суму 458,3 тисяч гривень. Цифри підтверджуються результатами судових будівельно-технічної та економічної експертиз.

  26 лютого нинішнього року керівнику ТОВ "Євроальп" було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених статтями 191 ("Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем") і 366 ( "Службове підроблення") КК України. Правоохоронці клопотали про застосування щодо підозрюваного запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Але суд вирішив, що вистачить і особистого зобов'язання.

  ТОВ "Євроальп" зареєстровано в Запоріжжі. Директором фірми є житель цього міста Сергій Кобзаренко, засновники - він же і його земляк Вадим Авраменко.
 
 
Джерело: khersonline.net
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий