» » Голопристанські школярі планують взяти участь у висадці дерев у рідному місті

Голопристанські школярі планують взяти участь у висадці дерев у рідному місті

Автор: Журналіст від 4-04-2019, 16:06

 


  Акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу в твоїх руках» впевнено крокує по країні. До неї долучилися всі, кому не байдуже до навколишнього природного середовища: лісівники, громадські організації, студентська молодь, діти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, працівники різних підприємств та установ.

  Старші вихованці Голопристанського міського Центру дитячої та юнацької творчості висаджували сіянці акації на великому згарищі, нині планують взяти участь у висадці дерев у своєму місті. А наймолодші вихованці гуртка «Юні любителі природи», другокласники спеціалізованої школи, тільки розпочинають знайомство з рослинним світом рідного краю. На заняттях гуртка вони вивчали дерева та кущі на подвір’ї школи, по яскравим фото, які люб’язно надали працівники Голопристанського лісництва та по гербарію необлистяних пагонів , зробленого членами гуртка «Юні лісівники-дендрологи» ще у 2017 році.

  Мине якихось пару років і ці діти приєднаються до посадки дерев в лісі, сквері чи парку, та головне вони будуть активними захисниками всього живого на землі!Наталя Фемич, керівник гуртка Голопристанського міського
Центру дитячої та юнацької творчості
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий