» » У Голій Пристані відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу

У Голій Пристані відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу

Автор: Журналіст від 21-03-2019, 15:05
 
 
  Вчора у Голій Пристані було проведено засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу за форматом круглого столу "Спільними зусиллями проти туберкульозу!" під головуванням заступника голови Голопристанської районної державної адміністрації Олени Антюшиної.
 
  Учасники круглого столу, а саме представники районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, центральної районної лікарні, центру первинно медико - санітарної допомоги, Центру пробації, представників громадських організацій, Голопристанського міськрайонного центру зайнятості, та інші, обговорили питання виконання протитуберкульозних заходів, ситуації з поширенням ВІЛ - інфекції/СНІДу в місті та районі.
 
  Так, станом на 01.01.2019 рік в районі перебуває під наглядом 58 хворих на активний туберкульоз. Розповсюдженість складає – 97,0 на 100 тис. населення.
 
  Всього протягом 2018 р. було взято на облік 36 ВІЛ-інфікованих осіб, в тому числі вперше в житті 28 пацієнтів, із них 7 – діти народжені ВІЛ-інфікованими матерями, та 8 прибулі.
 
  Від ТБ протягом 2018 року померло 8 осіб, що складає 13,4 на 100 тис. населення. ТБ залишається надзвичайно небезпечною хворобою, який здатний позбавляти життя більше людей, а тому числі і дітей, ніж будь-яка інша інфекційна недуга.
 
  Нєстьоркіна Т.І. привернула увагу учасників круглого столу до проблеми поширення ВІЛ/СНІДу та реалізації стратегічного плану 90х90х90.
 
  Ольга Охманюк, зазначила на важливості реалізації ОБФ "Мангуст" в районі проекту "HealthLink: Посилення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні».
 
  Дане обговорення спонукало до здійснення глибокого аналізу причин та наслідків поширення небезпечних інфекцій, прийняття відповідних рекомендацій задля досягнення позитивних зрушень в цьому напрямку. Гасло "Спільними зусиллями проти туберкульозу!” ще раз закликає кожного з нас не бути байдужими до свого здоров'я, своєчасно проходити флюорографічне обстеження та тестування на виявлення ВІЛ.
 


За матеріалами Благодійної організації Фонду громади міста Гола Пристань "Свята Ольга"
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий