» » Вчора у Голій Пристані відбулося гучне затримання групи осіб, які збували наркотики по всій області

Вчора у Голій Пристані відбулося гучне затримання групи осіб, які збували наркотики по всій області

Автор: Журналіст від 21-03-2019, 06:00
 
 
  За процесуального керівництва прокуратури Херсонської області СУ ГУНП та УПН ГУНП в області в ході розслідування кримінального провадження, пов’язаного з незаконним збутом наркотичних засобів, викрито чотирьох  жителів м. Гола Пристань, які збували на території Херсонської області та зберігали з метою збуту особливо небезпечні наркотичні засоби.

  У ході обшуків у фігурантів виявлено велику кількість підготовлених для продажу наркотичних засобів:  ацетильованого опію  об’ємом приблизно 500 мл., розфасованого у зіп-пакети концентрату макової соломки та прекурсорів, призначених для виготовлення наркотичної речовини.

  Крім цього, вилучено грошові кошти, отримані від незаконної діяльності,  у сумі понад 35 тисяч гривень та 1500 доларів США, а також мобільні телефони з сім-картами, які використовувались фігурантами для збуту наркотиків.   
 
  Вказаних осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України.  

  Вирішується питання про оголошення їм про підозру за ст. 307 КК України та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, вилучені речовини направлено на дослідження до експертної установи. 
 
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий