» » У Голій Пристані пройшла акція по відновленню лісових насаджень (ФОТО)

У Голій Пристані пройшла акція по відновленню лісових насаджень (ФОТО)

Автор: Журналіст від 18-03-2019, 15:47

  

   Щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» проводиться за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників. ЇЇ головна мета – роз’яснення широким колам громадськості важливості створення та відновлення лісових насаджень та виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, оточуючого середовища, до нашого незрадливого зеленого друга. На головний захід – посадку дерев, адміністрація ДП «Голопристанське ЛМГ» запросила вихованців екологічних гуртків місцевого Центру дитячої та юнацької творчості, депутата міської ради Юрія Зеленіна та представника ЗМІ Катерину Науменко.

   На лісокультурну площу в квартал №13 учасники прибули на трьох автомобілях УАЗ. Лісничий Микола Коваленко показав новачкам, як потрібно висаджувати сіянці за допомогою меча Колесова. Юні лісівники із учнівського лісництва «Дубок» вже третій рік приймають участь в цій акції, тому відразу розпочали роботу, а ось вихованцям гуртка «Екологічне краєзнавство» для цього знадобилося трохи більше часу. Працювали всі весело і дружньо, не відставали і наймолодші, третьокласники Назар Леонов і Максим Поздняк. Мечі для них були затяжкі, а ось підносити сіянці та опускати їх у щілину зроблену мечем виходило на відмінно.

   В цей день було висаджено 1,4 тисяч штук сіянців акації і гледичії на площі 1га. Та головне, що учасники акції зрозуміли, яка важка і відповідальна робота у лісівників. І якщо не садити ліс сьогодні, то наші діти і онуки знову будуть жити в пустелі і потерпати від чорних пилових бур.

Наталя Фемич, керівник екологічних гуртків КПНЗ «ГМЦДЮТ»

Фото Катерини Науменко
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий