» » У Голій Пристані горить Білогрудів острів: зараз там чергує катер рятувальників UMC-600

У Голій Пристані горить Білогрудів острів: зараз там чергує катер рятувальників UMC-600

Автор: Журналіст від 16-03-2019, 16:15
 
 
  Сьогодні, 16 березня, близько трьох годин дня, на Херсонщині спалахнув Білогрудів острів біля міста Гола Пристань. Тут знаходяться кілька десятків будинків старожилів та заміських дач мешканців обласного центру. Однак горить у протилежній, незаселеній частині острову. Поза всяким сумнівом, пожежу викликали підпали – за короткий проміжок часу виникло одразу вісім загорянь, а далі вогненний вал поширився на кілометрову ділянку комишевих заростей. Підтягнути техніку для їх гасіння неможливо, оскільки місцевість заболочена, і будь-який трактор чи автоцистерна просто застрягнуть у багні ще на підступах.

  Прикметно, що про пожежу на острові на телефон 101 не надйшло жодного дзвінка – либонь, до плавнів у вогні вже встигли звикнути. Начальник Головного управління ДС НС Херсонщини, полковник Сергій Чорний інформує: зараз біля Білогрудова чергує катер UMC-600 Аварійно-рятувального загону спецпризначення. Він оснащений помпою, яка може загасити вогонь, якщо він піде у бік людських осель. Іншої можливості для боротьби з ним немає.

  Мешканці Голої Пристані припускають, що комишеві зарості на Білогрудовому підпалили браконьєри. Поруч із ділянкою, де вони спалахнули, розташовані риболовецькі тоні. От нелегальні промисловці і випалюють комиш, аби в ньому поліція чи рибоохоронний патруль не влаштували засідки на власників сіток, ятерів чи сандоль.
 
 
Джерело: newday.kherson.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий