» » У голопристанському лісі хочуть знищити вікові дуби

У голопристанському лісі хочуть знищити вікові дуби

Автор: Журналіст від 5-03-2019, 10:58
 

У голопристанському лісі хочуть знищити вікові дуби

 

 
  Майже щодня хроніки ГУНП Національної поліції у Херсонській області рясніють інформацією про затримання того чи іншого крадія лісу. Але факти, які оприлюднюють поліцейські, лише крапля в морі і "злочинці" з причепом дров не можуть довести ліс до того стану, у якому він зараз перебуває. 
 
  Ліси нашої рідної Голопристанщини зазнають системного знищення і про це знають всі - від поліції до прокуратури та СБУ, але жодних гучних затримань. А кожна поїздка до лісу, чи то біля Голої Пристані, чи далі - Стара Збур'ївка, Рибальче, Виноградне або Геройське змушує замислитися - хто за цим стоїть і що чекає на наших дітей? Ще раз хочеться зробити акцент - ліс вивозиться не автомобільними причепами, а машинами, десятками машин кожного дня!!! А що далі??? А далі найбільша у Європі пустеля перетвориться на найбільшу у світі пустелю!!!
 
  Сьогодні на адресу сайту "Новини Голої Пристані" звернулися занепокоєні мешканці Голої Пристані, які проживають і мікрорайоні "Молодіжний". Вони повідомили нам, що у лісі поруч із їхнім мікрорайоном росте декілька вікових дубів і нещодавно на них з'явивлися зарубки (мітки). Містяни занепокоєні тим, що завтра сумна доля нашого лісу може торкнутися і цих лісових велетнів і завтра на їх місці залишаться тільки пеньки.
 
  Редакція сайту звернулася до міського голови Олександра Бабича та депутата міської ради від мікрорайону "Молодіжний" Олега Васютіна щодо цієї ситуації. 
 
  Як нам повідомив Олег Юрійович, він звернувся із відповідним зверненням на адресу міської ради щодо вжиття керівництвом міста заходів щодо недопущення знищення вікових дубів.
 
  Міський голова Олександр Володимирович Бабич в свою чергу надав інформацію, що міська рада звернулась із відповідними листами на адресу Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції та ДП "Голопристанське ЛМГ", також Олександр Володимирович провів особисту зустріч із керівником нашого лісгоспу Володимиром Поповичем і попрохав лісників звернути увагу на цю ситуацію. Тобто міська влада зробила все можливе, щоб не допустити вирубки дубів, а от як відреагують наші правоохоронці і що далі буде з ними відбуватися - покаже час.  
 
 

У голопристанському лісі хочуть знищити вікові дуби

 

У голопристанському лісі хочуть знищити вікові дуби

 

У голопристанському лісі хочуть знищити вікові дуби

 

 
 
 
Автор: Владислав Юрійович
Новини Голої Пристані
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий