» » Вчора голопристанські рятувальники провели роз'яснювальний рейд по місту

Вчора голопристанські рятувальники провели роз'яснювальний рейд по місту

Автор: Журналіст від 11-01-2019, 10:33
 
 
  Безвідповідальне поводження з електроприладами та нехтування правилами пожежної безпеки неминуче призводить до біди. Про це жителям Голої Пристані вирішили нагадати рятувальники. А ось чи вмовили, рятувальники під час рейду, людей бути обачнішими - покаже час. Найліпший метод боротьби з пожежами - профілактика. А рейди приватним сектором - найефективніша її форма. 
 
  Під час рейду, який відбувся 10 січня, рятувальники акцентували увагу громадян на тому, що однією з основних причин виникнення пожеж залишається порушення правил пожежної безпеки з боку населення, розповіли про чадний газ та основну його небезпеку, також нагадали дорослим про потребу виховання у дітей культури безпечної поведінки, навчання дітей протипожежним основам, вказали на наявні в оселях недоліки. Рятувальники наголосили на небезпеці користування саморобними або пошкодженими обігрівачами. Нагадали, що не можна використовувати кабелі та дроти з пошкодженою ізоляцією, а також газові прилади, обігрівачі чи каміни з поганою вентиляцією та залишати їх увімкненими без нагляду. 
 
  На останок працівники Служби порятунку вручили співрозмовникам листівки та пам’ятки з правилами пожежної безпеки в опалювальний період.
 
 
 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий