» » Встановлено справжню причину смерті чоловіка на міському кладовищі у Голій Пристані

Встановлено справжню причину смерті чоловіка на міському кладовищі у Голій Пристані

Автор: Журналіст від 30-12-2018, 10:46
 
 
  Декілька днів тому у одному із інтернет-видань Херсонщини з'явилася інформація про смерть чоловіка на міському кладовищі у Голій Пристані. Цю інформацію одразу поширили багато інтернет-видань області та України і "Новини Голої Пристані" в тому числі. Але інформація, яка була вказана у першоджерелі, не відповідає дійсності, до адміністраторів "Новин Голої Пристані" почали надходити скарги і редакція нашого сайту звернулась до керівника КП "Міськтеплокомуненерго" Сергія Фісая, оскільки саме його підприємство відповідає за роботу міського кладовища і померлий був його співробітником.
 
  Як повідомив Сергій Олександрович, померлий був офіційно працевлаштований на КП "Міськтеплокомуненерго" як доглядач кладовища. Чоловік був дуже працелюбний, жив своєю роботою, перевіз на роботу свій власний інструмент та інвентар, вивозив з кладовища сміття на своєму власному тракторі, іноді вночі влаштовував рейди, щоб налякати мисливців за металом, яких зараз розвелося чимало.
 
  Останнім часом у чоловіка були проблеми із серцем і він пішов у відпустку, щоб трохи підлікуватися, а спиртні напої, як повідомлялося, він не вживав через проблеми зі здоров'ям.
 
  У день трагедії померлий, який і дня не міг прожити без роботи, поїхав на кладовище зі своїм сином, якого попрохав трохи допомогти йому попиляти гілки. Під час роботи йому стало зле і він раптово впав із драбини. Син викликав швидку допомогу, але лікарям довелося лише підтвердити смерть постраждалого, а розтин, який проводили у Херсоні, показав обширний інфаркт, що і стало причиною смерті чоловіка.
 
  Прикро, що наш сайт також став розповсюджувачем недостовірної інформації щодо смерті поважного у місті чоловіка, який не вживав спиртного, жив у власному гарному будинку (а не у сторожці), був бджолярем, мисливцем, у нього була гарна родина, багато друзів та знайомих. Ми щиро вибачаємось перед родиною померлого за розповсюдження недостовірної інформації, співчуваємо вашому горю, розуміємо біль втрати і не хотіли образити ваші почуття!!!
 
 
Автори: Катерина Олексіївна
   Владислав Юрійович
Новини Голої Пристані
  
      
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий