» » Експедиція «Ріка життя» поздоровила Голу Пристань з Днем Прапора

Експедиція «Ріка життя» поздоровила Голу Пристань з Днем Прапора

Автор: Журналіст від 23-08-2016, 11:47


   Сьогодні в Голій Пристані відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, в якій прийняли участь жителі міста та запрошені на свято члени туристично-краєз навчої експедиції «Ріка життя». Право підняти Державний Прапор під час свята було надано почесному громадянину міста Гола Пристань Євгену Чумаченко, голові громадської організації «Ветеранів АТО, УБД в зоні АТО іх матерів та родин «Єдність», депутату міської ради Ігору Дяченко та наймолодшому учаснику експедиції «Ріка життя» Максиму Сердюку.

    Під час свята звучали привітальні слова від міського голови Олександра Бабича, голови Голопристанської районної ради Віталія Соловйова, першого заступника голови Голопристанської РДА Олени Кравченко-Скалоз уб, голови громадської організації «Єдність» Ігора Дяченко та організатора пішохідної експедиції «Ріка життя» Сергія Сердюка.

    Звичайно, жодне свято в Голій Пристані не проходить без наших юних талантів, які порадували серця присутніх гарними українськими піснями.

   Наприкінці свята, під час свого виступу організатор туристично-краєз навчої експедиції «Ріка життя» Сергій Сердюк побажав нашому місту злагоди, миру та процвітання, додавши при цьому, що місто дуже гарне і він сподівається, що відвідає його ще. Після слів прощання експедиція зібрала свою амуніцію і вирушила до кінцевого пункту призначення – села Рибальче, саме там вони завтра будуть завершувати свою пішохідну акцію і візьмуть участь у святкуванні 25-ої річниці Незалежності України.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Катерина Олексіївна

Новини Голої Пристані

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий