» » Юні голопристанські футболісти завоювали бронзові медалі на міжнародному футбольному турнірі

Автор: Журналіст від 4-11-2018, 15:05

02.11.2018 в м.Миколаїв завершився міжнародний турнір з футболу присвячений пам’яті майстера спорту з футболу Патрашко О.І. серед команд юнаків 2006 р.н.

В турнірі взяли участь 8 команд.

В грі за третє місце зустрілись команди СДЮШОР м.Миколаїв і ФК "Гопри" м.Гола Пристань. Гра видалась напруженою і рівною. Кожна з команд прагнула перемогти і завоювати бронзові медалі турніру. По ходу зустрічі миколаївці двічи вели в рахунку і двічі голопристанці відігрались. Отже, 2-2 в основний час. В серії післяматчевих пенальті більш влучними була команда ФК "Гопри" яка і зайняла 3 місце.

В грі за перше місце команда "Чорноморець" м.Одеса перемогла команду "Освіта" м.Херсон і зайняла перше місце, а херсонці стали другими. Дві команди з Херсонщини на п’єдесталі.

Команди-призери і команда-переможець нагороджені Кубками, медалями і грамотами. Відзначені кращі гравці турніру. Кращим нападником став нападник ФК "Гопри" Жаданов Іван.

Турнір пройшов на високому рівні і футболісти продемонстрували гарний рівень майстерності.