» » Голопристанські хлопчаки вийшли до півфіналу міжнародного футбольного турніру

Голопристанські хлопчаки вийшли до півфіналу міжнародного футбольного турніру

Автор: Журналіст від 1-11-2018, 19:22
 
 
  Дуже напруженим вийшов третій день міжнародного турніру в м.Миколаїв.
 
  Нашим юним футболістам потрібно було зіграти останню гру на груповому етапі проти команди "Арсенал-2" м.Харків, яка тількі в разі перемоги могла розраховувати на вихід з групи в залежності як зіграють суперники. Тому характер гри був напруженим і харків’яни діяли рішуче, віддаючи всі сили боротьбі.
 
  Гра видалась рівною і більше було боротьби ніж футболу."Арсенал-2" не реалізував пенальті ще в першому таймі, а ми свої стовідсоткові нагоди і як результат - нічія 0-0.
 
  Наша команда посіла 1 місце в групі з 7 очками, на другому СДЮШОР м.Миколаїв, третій - "Арсенал-2" м.Харків - 1очко і четверті ДЮФК з Одеси з 0 очок.
 
  В групі "Б" : Перші ДЮСШ-11 "Чорноморець" м.Одеса з 9 очками , на другому КДЮСШ "Освіта" м.Херсон, треті "Спарта" Молдова і четверті "Арсенал-1" м.Харків з 0 очок.
 
  Отже в півфіналі зустрічаються ДЮСШ-11 м.Одеса і СДЮШОР м.Миколаїв, у другому півфіналі грають КДЮСШ "Освіта" м.Херсон і ФК "Гопри" м.Гола Пристань.
 
  Дуже приємно, що два колективи з Херсонщини серед кращих команд турніру і одна з команд буде грати в фіналі. І не важливо хто переможе, а важливо те, що багаторічна робота велась в правильному напрямку, бо це давно знайомі суперники.
 
 
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий