» » У Голій Пристані відбулась виставка «Альтернативна енергетика – вибір заради майбутнього»

У Голій Пристані відбулась виставка «Альтернативна енергетика – вибір заради майбутнього»

Автор: Журналіст від 12-10-2018, 10:57
 
 
  В рамках Тижня сталої енергії у Голій Пристані відбулась виставка «Альтернативна енергетика – вибір заради майбутнього».
 
  Усі експонати, що були представлені на виставці, виготовлені власноруч студентами та викладачами кафедри енергетики, електротехніки і фізики Херсонського національного технічного університету (ХНТУ). 

  Найбільш людно було біля моделей холодильника, який зацікавив дорослих своєю безшумністю, та відсутністю шкідливого фреону. Популярністю також користувалась геліосушарка, яка працює за рахунок пропускання нагрітого в сонячному колекторі повітря через продукт. Дана модель не допускає попадання пилу, рівномірно просушує продукт без перегріву.

  Моделі автомобілів, які працюють від сонячних батарей, у захопливий спосіб продемонстрували присутнім спроможність автомобілів пересуватись без шкідливого впливу на оточуюче середовище за допомогою сонячної енергії.

  Макет пасивного будинку привернув увагу багатьох відвідувачів перш за все своїм виглядом, а лише згодом, тим, що для забезпечення нормальної життєдіяльності людей дім використовує незначну кількість енергії порівняно зі звичайними будинками. Не менш цікавим виявився макет сонячної теплиці з використанням повітряних і водяних сонячних колекторів та геотермального опалення, оскільки, завдяки використанню альтернативних джерел енергії, є можливість практично цілий рік підтримувати необхідні для рослин сприятливі умови і не витрачати на це величезні суми коштів.

  Людство, піклуючись про майбутні покоління, шукає нові джерела енергії. Тому постійно зростає інтерес до нетрадиційних, екологічно чистих, відновлюваних джерел енергії - вітру, сонця, тепла землі. Всі представлені моделі невеликі, проте досконало відтворюють принцип роботи справжніх сонячних колекторів, вітрових генераторів, сонячних концентраторів та термоелектричних установок, отож позитивних емоцій та захоплюючих моментів вистачило як дітям, так і дорослим.

  Також на виставці були представлені провідні європейські та українські компанії, що виробляють та постачають сучасні енергоефективні вікна, матеріали для утеплення стін, світлодіодне освітлення. «Регіональна енергосервісна компанія» з м. Херсон продемонструвала прилади для енергетичного обстеження об'єктів з метою встановлення ефективності використання енергетичних ресурсів та розповіла про заходи щодо зниження витрат на енергопостачання.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий