» » Херсонські студенти у Голій Пристані ознайомились із системами енергомоніторингу та енергоменеджменту

Херсонські студенти у Голій Пристані ознайомились із системами енергомоніторингу та енергоменеджменту

Автор: Журналіст від 10-10-2018, 15:20
 
 
  29 вересня 2018 року в рамках Тижня сталої енергії у приміщеннях та на території Голопристанської ЗОШ № 1 та дитячого садку № 1 «Олімпієць» відбулась екскурсія для студентів Херсонського національного технічного університету.
 
  Студенти отримали унікальну можливість побачити як реалізується проект «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань», що здійснюється в рамках Програми Східного Партнерства ЄС «Угода мерів - Демонстраційні проекти Угоди мерів».
 
  Під час екскурсії гості ознайомилися з тепловим районом, який включає в себе школу, дитячий садок та котельню, що забезпечує їх опаленням, мали можливість задавати питання та отримувати детальні і кваліфіковані відповіді. На екскурсії були представлені результати роботи, виконаної у ході проекту, такі як заміна старих вікон на нові енергоефективні, утеплення перекриття горища, утеплення стін у школі та дитячому садку; заміна теплотрас до входу в школу та садочок, реконструкція внутрішньої системи опалення школи.
 
  Студенти відвідали модернізовану у 2017 році котельню, яка працює на нових сучасних котлах. Під час екскурсії студенти найбільше зацікавились встановленими у дитячому садку сучасними сонячними колекторами призначеними для виробництва гарячої води. Присутні також дізналися про систему енергомоніторингу та енергоменеджменту, яка була впроваджена паралельно з будівельними та утеплювальними роботами. 
 
  Запрошені студенти отримали цінний досвід, своїми очима побачивши реалізацію проекту, адже вони скоро стануть кваліфікованими спеціалістами у сфері електроенергетики, електротехніки та електромеханіки і почнуть працювати в сфері нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії.
 
 
 
 
 
 
За матеріалами публікації Ірини Яремко у мережі Фейсбук
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий