» » У Голій Пристані відбувся щорічний традиційний турнір з баскетболу серед дівчат 2002/2004 року народження та молодше

У Голій Пристані відбувся щорічний традиційний турнір з баскетболу серед дівчат 2002/2004 року народження та молодше

Автор: Журналіст від 9-10-2018, 09:26
 
 
  6 жовтня 2018 року у Палаці Спорту Голопристанського міського центру «Спорт для всіх» відбувся щорічний традиційний турнір з баскетболу серед дівчат 2002/2004 року народження та молодше. Турнір проводився з метою підготовки наших команд «Чемпіон» до ІІ туру Чемпіонату України Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної ліги (старша команда) та старту у регіональному ЧУ ВЮБЛ (молодша команда).
 
  На турнір до нас завітали команди ДЮСШ Первомайськ Миколаївської області. Формат змагань був дещо незвичайним, команди грали не чотири періоди по 10 хвилин, а шість по 10 хвилин зі зміною п’ятірок (старші та молодші). Незважаючи на такий експеримент ігри видалися цікавими, інтригуючими, з цікавими комбінаціями та влучними кидками з різних дистанцій. В підсумку цього баскетбольного марафону, команди «Чемпіон» м. Гола Пристань здобули перемогу з рахунком 62:51 над командами ДЮСШ Первомайськ та здобули кубок «Золота Осінь 2018». Найрезультативнішими гравцями наших команд стали Світлана Міронова ( старша команда) та Альбіна Кулеба ( молодша команда).

  Вітаємо наших дівчат та бажаємо перемог у Чемпіонаті України!
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Президент міської федерації баскетболу
«Чемпіон» А.М. Настасієнко
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий