» » У Голій Пристані відбудеться концерт до Дня людей похилого віку

У Голій Пристані відбудеться концерт до Дня людей похилого віку

Автор: Журналіст від 4-10-2018, 09:14
 
  Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.
 
  У цей день світ говорить про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері. Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу вистояли і зробили найбільший внесок у розгром фашизму. Цього не маємо забувати.

  Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.
 
  Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання особам старшого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу суспільства на проблеми глобального постаріння населення. Довге життя – ознака доброго здоров’я. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.
 
  Шановні мешканці Голої Пристані! Запрошуємо Вас 5-го жовтня до кіноконцертної зали Міського палацу культури "Сузір'я", де о 11-00 відбудеться концертна програма до Дня людей похилого віку та вшануймо разом наших дорогих та шановних ветеранів, пенсіонерів, тих людей, яким ми повинні завдячувати нашим вихованням та нашими вчинками.
 
 
Автор: Владислав Юрійович
Новини Голої Пристані 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий