» » У Голій Пристані проходить обласний науково-практичний семінар методистів і спеціалістів із питань дошкільної освіти

У Голій Пристані проходить обласний науково-практичний семінар методистів і спеціалістів із питань дошкільної освіти

Автор: Журналіст від 3-10-2018, 09:45
 
 
  У Голій Пристані проходить дводенний обласний науково-практичний семінар методистів і спеціалістів із питань дошкільної освіти з теми: "Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами краєзнавства".
 
  На урочисте відкриття семінару до Голопристанський міський Палац культури "Сузір’я" завітали: міський голова Бабич О.В., заступник голови Голопристанської районної ради Басараб І.К., голова Голопристанської РДА Гасаненко Т.В., начальники відділів освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Голопристанської міської ради та Голопристанської РДА Тимченко Р.А. та Котюк В.В., а також завідувач відділом дошкільної та початкової освіти комунального вищого навчального закладу " Херсонська академія неперервної освіти" Киричук Т.В.
 
  У вітальному слові до присутніх, міський голова Олександр Бабич, привітав учасників семінару з днем Дошкільної освіти, побажав плідної та конструктивної роботи та вручив пам'ятні подарунки. В рамках семінару, учасники відвідають дошкільні навчальні заклади міста та району.
 
  Підбиття підсумків семінару відбудеться сьогодні у приміщенні Голопристанської районної ради.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: Гола Пристань

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий