» » Голопристанські рятувальники перед початком опалювального сезону провели профілактичні бесіди з жителями міста

Голопристанські рятувальники перед початком опалювального сезону провели профілактичні бесіди з жителями міста

Автор: Журналіст від 1-10-2018, 13:22
 
 
  28 вересня голопристанські рятувальники провели профілактичні бесіди з жителями міста, роз’яснили їм правила пожежної безпеки та вручили тематичні листівки з основними правилами безпеки під час опалювального сезону.
 
  «Основними причинами виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем, несправність та неправильна експлуатація приладів газопостачання та опалення, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроприладів, – зауважували рятувальники. Для запобігання пожеж в житлових будинках необхідно дотримуватися основних вимог пожежної безпеки, зокрема утримувати в справному стані електромережу, електричні прилади, прилади опалення і дотримуватися заходів безпеки при їх експлуатації».
 
  Рятувальники Голопристанського РВ ГУДСНС України у Херсонській області під час рейду наголошували, що у разі виникнення пожежі, необхідно негайно повідомити про це Службу порятунку за телефоном 101, при цьому чітко назвати адресу, поверх, номер квартири та своє прізвище, сповістити, що саме горить. Також, потрібно негайно евакуювати з приміщення дітей та людей похилого віку, пересуватися слід швидко, оскільки кисню більше біля підлоги, до виходу краще повзти, закриваючи обличчя вологою тканиною. Гасити полум’я слід первинними засобами пожежогасіння: водою, піском, товстою зволоженою тканиною (ковдрою, килимом), вогнегасником. Також, необхідно вимкнути електрику, щоб уникнути ураження електрострумом. Не відчиняти вікна, щоб не живити пожежу притокою кисню!
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий