» » У Голій Пристані судом застосовано запобіжний захід відносно особи, яка підозрюється у крадіжці паркану у центрі міста

У Голій Пристані судом застосовано запобіжний захід відносно особи, яка підозрюється у крадіжці паркану у центрі міста

Автор: Журналіст від 26-09-2018, 06:30
 
 
  06 вересня 2018 року слідчим суддею Голопристанського районного суду Херсонської області було розглянуто клопотання слідчого  СВ Голопристанського ВП Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, винесене в кримінальному провадженні про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання відносно громадянина М., 1987 року народження.

  Дана особа підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), за попередньою змовою групою осіб, вчинена повторно.

  У клопотанні зазначено, що громадянин М. неодноразово, за попередньою змовою з невстановленою особою, в місті Гола Пристань Херсонської області, шляхом вільного доступу вчиняв крадіжки секцій чавунного паркану.

   Ухвалою суду клопотання слідчого задоволено та застосовано щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

   Покладено на підозрюваного обов’язки: прибувати до слідчого за першою вимогою, не відлучатися за межі області  без дозволу слідчого, прокурора або суду, повідомляти слідчого, прокурора чи суд, залежно від стадії кримінального провадження, про зміну свого місця проживання.
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий