» » У Голій Пристані почала діяти програма децентралізації теплопостачання міста

У Голій Пристані почала діяти програма децентралізації теплопостачання міста

Автор: Журналіст від 13-09-2018, 14:56
 
 
  Як вже повідомлялось раніше, з метою зменшення втрат теплової енергії, витрат твердого палива та природного газу, забезпечення температурного режиму в багатоквартирних житлових будинках міста Гола Пристань при відключенні будинків від системи централізованого опалення та надання  допомоги окремим категоріям громадянам  для улаштування індивідуального опалення квартир відповідно до Схеми теплопостачання м. Гола Пристань на 2018-2022 роки, у місті вирішено Затвердити Програму децентралізації теплопостачання. 
 
  І ось, вже у вересні місяці двоє мешканців міста отримали цільову соціальну матеріальну допомогу на улаштування системи індивідуального опалення. Так, відповідно до розпорядження міського голови від 06.09.2018 року № 197-од Управлінню соціального захисту населення, сім'ї та праці виконавчого комітету міської ради необхідно забезпечити виплату за рахунок коштів міського бюджету цільової соціальної матеріальної допомоги на улаштування системи індивідуального опалення в сумі 20000,0 (двадцять тисяч) грн двом мешканцям Голої Пристані (по 10000 грн кожному).     
 
  Всього у 2018 році на ці потреби заплановано 100,0 тис. грн (буде надано допомогу десяти громадянам (абонентам) на улаштування систем індивідуального опалення).

 
 
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий