» » Оператора відділення поштового зв'язку м.Гола Пристань засуджено за привласнення чужого майна

Оператора відділення поштового зв'язку м.Гола Пристань засуджено за привласнення чужого майна

Автор: Журналіст від 11-09-2018, 09:22
 
 
  21.08.2018 р. Голопристанським районним судом Херсонської області ухвалено вирок відносно оператора відділення поштового зв'язку м.Гола Пристань громадянки Б., 1992 року народження, обвинуваченої у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених:

  ч. 1 ст. 362 КК України як несанкціонована зміна інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах чи комп'ютерних мережах, вчинена особою, яка має право доступу до неї;

  ч. 1 ст. 191 КК України як привласнення особою чужого майна, яке перебувало в її віданні;

  ч. 3 ст. 362 КК України як несанкціонована зміна інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах чи комп'ютерних мережах, вчинена особою, яка має право доступу до неї, кваліфікуючою ознакою якої є: вчинена повторно;

  ч. 3 ст. 191 КК України як привласнення особою чужого майна, яке перебувало в її віданні, кваліфікуючою ознакою якого є: вчинене повторно.

  Судом встановлено, що громадянка Б., перебуваючи на посаді оператора поштового зв’язку  третього класу  ЦВПЗ м. Гола Пристань ХД ПАТ «Укрпошта», будучи матеріально відповідальною особою, в період з серпня по вересень 2017 року,  знаходячись в приміщенні ЦВПЗ м. Гола Пристань, розташованого за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1-го Травня, 35, керуючись корисливим мотивом, направленим на привласнення чужого майна, з комп’ютерного обладнання розташованого на робочому місті ЦВПЗ м. Гола Пристань, здійснювала транзакції, за фактом поповнення номеру телефону мобільного зв’язку, без відповідних підстав.

  Після здійснення транзакцій з поповнення номеру телефону мобільного зв’язку, здійснювала перерахування грошових коштів з номеру телефону на банківські карткові рахунки, які відкриті на її ім’я та інших осіб, чим привласнила грошові кошти на загальну суму 99987 грн.

  Відповідно до вироку суду громадянку Б. визнано винною у вчиненні даних кримінальних правопорушень і призначено їй покарання у виді позбавлення волі строком на п’ять років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади чи займатися діяльністю, пов’язаних із здійсненням розрахунково-касових операцій на підприємствах усіх форм власності на строк три роки.

  На підставі ст. 75 КК України звільнено Б. від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком в три роки, якщо вона протягом цього терміну не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки.

  Згідно ст. 76 КК України покладені обов’язки: періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

   Вирок суду не набрав законної сили.
 
 

 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий