» » Голопристанські школярі стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Голопристанські школярі стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Автор: Журналіст від 11-09-2018, 08:51

 
  8 вересня в смт. Лазурне проходив обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.
 
  Фестиваль проводився з метою набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження життя людей в умовах загрози виникнення надзвичайних ситуацій, а також навчання правилам безпеки життєдіяльності, вмінь діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях.
 
  Кращі команди Херсонської області мали змогу продемонструвати свої таланти та знання пожежно-рятувальної справи у різноманітних конкурсах, які включали в себе змістовність, оригінальність, гумор, літературний рівень тексту, музичний супровід, костюми, реквізити, декорації, хореографію та артистизм.
 
  Під час фестивалю учасники команд дарували веселий настрій гостям та журі запальними жартами та піснями. А найсильнішою у цій справі стала команда «БЕМС» із м. Гола Пристань, які отримали почесне перше місце.
 
  Після закінчення фестивалю всі команди отримали грамоти, а команди - переможці були нагороджені цінними подарунками. Також на фестивалі була присутня делегація пожежної охорони Краківського воєводства із Республіки Польща, які теж нагородили команду переможців цінними подарунками.
 


 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий