» » Вперше в Голій Пристані відбулася унікальна йога-подія

Вперше в Голій Пристані відбулася унікальна йога-подія

Автор: Журналіст від 30-08-2018, 10:33
 

Вперше в Голій Пристані відбулася унікальна йога-подія

 

 
  Наше курортне місто відвідав справжній індійський йог з сім'ї брамінів - Сатья Пракаш Шарма. Незважаючи на те, що у нього дуже інтенсивний графік та велика завантаженість, так як проходить марафон семінарів по уджайі-йогі в Україні, і він вже відвідав Київ, Одесу, Івано-Франківськ, Калуш, Миколаїв, Херсон, гуру прибув з візитом і в Голу Пристань.

  Сьогодні все більше людей приходять до того, що йога і здоровий спосіб життя благотворно впливають на всі аспекти буття. І на семінарі Сатья Пракаш ділився секретами щодо того, як поліпшити своє самопочуття, як жити в гармонії і злагоді з собою. Для нього йога - це не просто фізичне навантаження, це практика, за допомогою якої приходять в баланс тіло, розум і душа. Особливість його автентичної подачі знань - відсутність великих силових навантажень, а головна мета - це самопізнання.

  На семінарі практикуючі виконали всім відомий комплекс Сурья Намаскар (Привітання Сонця) під чітким керівництвом майстра, де особлива увага приділялася відбудові асан, диханню. Також ознайомилися з методами дихальних практик - прана. На завершення всі мали можливість насолодитися чудовим виконанням стародавніх індійських мантр наживо.

  Дивовижні відчуття від того, що відбувається, від особливої ​​милостивої енергетики гуру надовго залишаться в пам'яті кожного. Висловлюємо велику подяку Сатьі Пракаш Шарма і його чудовому перекладачу Юлії.

  Слідкуйте за подіями міста і не втрачайте наступного разу можливість долучитися до яскравої і незвичайної життя індійських йога-традицій. Ом намах Шівая!

 
 
Автор: Котова Наталія (Нілам)
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий