» » Центр Голої Пристані залишився без води: що сталося

Центр Голої Пристані залишився без води: що сталося

Автор: Журналіст від 28-08-2018, 19:41
 
 
  Сьогодні на адресу редакції сайту "Новини Голої Пристані" надійшло багато повідомлень від схвильованих мешканців центральних вулиць міста щодо відсутності у їхніх будинках води.
 
  "Новини Голої Пристані" звернулися до директора КП "Гопри-Водоканал" Андрія Бездворного за офіційними роз'ясненнями щодо ситуації, яка склалася на даний момент. 
 
  Як нам повідомив Андрій Іванович, вода відсутня через прорив трубопроводу, який розташований на розі вулиці Карла Маркса та провулку Енгельса. У зв'язку із проведенням там термінових ремонтних робіт, водопостачання прийшлося відключити. У зв'язку із тим, що аварію сьогодні ліквідувати не вдалося, воду буде відключено і завтра з 8-00 ранку. Співробітниками підприємства проводиться весь комплекс робіт, щоб якнайшвидше відновити водопостачання у місті, а адміністрація КП "Гопри-Водоканал" просить вибачення за тимчасові незручності.
 
  Так Андрій Іванович повідомив, що ДНЗ № 3 "Берегиня", який знаходиться у зоні аварії, завтра буде працювати у штатному режимі і батьки можуть не хвилюватися, що їм завтра не буде на кого залишити своїх малюків.
 
 
 
 
Автор: Владислав Юрійович
Новини Голої Пристані
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий