» » Голопристанське підприємство може виростити агрокультури на практично неживому ґрунті і підвищити їхню врожайність за допомоги екологічного добрива

Голопристанське підприємство може виростити агрокультури на практично неживому ґрунті і підвищити їхню врожайність за допомоги екологічного добрива

Автор: Журналіст від 8-08-2018, 13:55
 
 
  На цьому полі впродовж двох років вирощували соняшник. Всі, хто має хоч якесь уявлення про сільське господарство, знають, що з цієї ниви практично неможливо отримати гарний врожай у наступні кілька років. Тепер тут зеленіє соя, кукурудза та соняшник. 

  На демонстраційному полігоні Херсонського державного університету підприємство «5 елемент» разом з науковцями Інституту зрошуваного землеробства продемонстрували результати польових дослідів: як можна виростити агрокультури на практично неживому ґрунті і підвищити їхню врожайність за допомоги екологічного добрива. 

  «Мікродобриво «5 елемент» ми експортуємо в країни близького і далекого зарубіжжя, але наше завдання – відродити ґрунти тут, на Херсонщині», – підкреслив генеральний директор ТОВ НВП «5 елемент» Володимир Білий. 

  Як діє на рослину препарат і яких результатів вдалось досягти в екстремальних умовах, дивіться у відеоматеріалі.
 
 
 
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий