» » У Голій Пристані затвердили програму децентралізації теплопостачання міста

У Голій Пристані затвердили програму децентралізації теплопостачання міста

Автор: Журналіст від 8-08-2018, 08:46
 
 
  З метою зменшення втрат теплової енергії, витрат твердого палива та природного газу, забезпечення температурного режиму в багатоквартирних житлових будинках міста Гола Пристань при відключенні будинків від системи централізованого опалення та надання  допомоги окремим категоріям громадянам  для улаштування індивідуального опалення квартир відповідно до Схеми теплопостачання м. Гола Пристань на 2018-2022 роки, у місті вирішено Затвердити Програму децентралізації теплопостачання.     
 
  На реалізацію цієї Програми протягом 2018-2022 р.р. планується виділити із міського бюджету 310 тисяч гривень.     
 
  Як повідомив "Південь Інфо" міський голова Олександр Бабич, впровадження цієї Програми у місті є досить актуальним і потребує якнайшвидшого вирішення, оскільки  за останні 15 років кількість квартир, які відключені від централізованого теплопостачання, склала 98 % від загальної кількості квартир багатоквартирного житлового фонду. Проте, залишається серйозна проблема – відключення від централізованої системи теплозабезпечення окремих споживачів, що залишились та не мають фінансової можливості перейти на індивідуальне опалення.     
 
  Обсяг фінансування з міського бюджету – 310,0 тис. грн, в тому числі:

-у 2018 році – 100,0 тис. грн (буде надано допомогу десяти громадянам (абонентам) на улаштування систем індивідуального опалення);  -у 2019 році – 140,0 тис. грн (буде надано допомогу чотирнадцяти громадянам (абонентам) на улаштування систем індивідуального опалення); 
-у 2020 році – 70,0 тис. грн  (буде надано допомогу семи громадянам (абонентам) на улаштування систем індивідуального опалення).     
  Як зазначив Олександр Володимирович,  реалізація заходів Програми у місті Гола Пристань дозволить забезпечити:   
 
- зменшення втрат теплової енергії;
- зменшення понаднормативних витрат твердого палива та природного газу КП «Міськтеплокомуненерго»;
- дотримання температурного режиму в багатоквартирних житлових будинках міста Гола Пристань при відключенні будинків від системи централізованого опалення;
- підвищення надійності теплопостачання населеного пункту;
- економію фінансових ресурсів на ремонт і реконструкцію теплових мереж.     
 
 
Автор: Юрій Миколайович


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий