» » Юні чемпіони у змаганнях з рибної ловлі, які пройшли у Голій Пристані (ФОТО)

Юні чемпіони у змаганнях з рибної ловлі, які пройшли у Голій Пристані (ФОТО)

Автор: Журналіст від 13-07-2018, 14:16

 

 

 

  16 червня у Голій Пристані за ініціативою депутата міської ради Юрія Зеленіна, був проведений ІІ Дитячий фестиваль рибальства «Карасик», у якому взяло участь понад 60 дітей із Голої Пристані, навколишніх сіл, а також Херсона, Нової Каховки і навіть Києва. Дуже приємно, що зацікавленість дітей у цьому фестивалі зростає і в цьому році їх зареєструвалось набагато більше, ніж у минулому і навіть дощова погода не завадила учасникам та глядачам отримати максимум позитивних емоцій від проведення такого масштабного свята.


   Звичайно, не всі учасники фестивалю змогли стати переможцями, але гарний настрій та подарунки кожен з них отримав, а побажання та слова подяки, які учасники залишили засновнику фестивалю Юрію Зеленіну на прапорі, свідчать про неабияку зацікавленість у його проведенні і в подальшому.


  Хочемо відмітити переможців, які вибороли призові місця та були нагороджені кубками і  цінними подарунками!

 

НІКІФОРЧУК МАРК (4 роки, м.Херсон)

Двократний чемпіон фестивалю у молодшій віковій категорії!!! Виборов І місце у номінації «Найбільший улов» загальною вагою 1515г у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 4 до 10 років!!!

 

 

 

 


ТАРАСЕНКО МАКСИМ (7 років, м.Херсон)

Зайняв ІІ місце у номінації «Найбільший улов» вагою 720г у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 4 до 10 років!

 

 


 

 

СОРВАНОВ НАЗАР (7 років, м.Гола Пристань) 

Зайняв ІІІ місце у номінації «Найбільший улов» вагою 585г у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 4 до 10 років!

 

 

 


У номінації «Найбільша риба» вагою 190г у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 4 до 10 років переміг

ПЛОТНІКОВ АРТЕМ (7 років, м.Гола Пристань)!

 

 

  

 

 

Номінацію «Рибак - ЗІРКА» у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 4 до 10 років виборов  

БОГОМОЛОВ ІВАН (10 років, м.Нова Каховка)!

 

 

 

 


РЄДНІКОВ ВАДИМ (15 років, м.Гола Пристань)

Виборов І місце у номінації «Найбільший улов» вагою 1140г у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 11 до 16 років!!!

 

 


 

 

ПУЗАНОВ ОЛЕКСАНДР (12 років, м.Гола Пристань)

Зайняв ІІ місце у номінації «Найбільший улов» вагою 975г у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 11 до 16 років!

 

 


 

 

ЯРОШЕНКО АНДРІЙ (12 років, м.Гола Пристань)

Зайняв ІІІ місце у номінації «Найбільший улов» вагою 620г у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 11 до 16 років!

 

 

 

 

 

У номінації «Найбільша риба» вагою 390г у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 11 до 16 років переміг

СТАНИКА ОЛЕГ (12 років, с. Мала Кардашинка)!

 

 

 

 

 

Номінацію «Рибак - ЗІРКА» у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 11 до 16 років виборов

НОВИЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР(13 років, м.Гола Пристань)!

 

 

 

 

 

ЖАКУЛІНА ЄВА (5 років, м.Гола Пристань)

Маленька чемпіонка серед дівчаток у молодшій віковій категорії!!! Виборола одразу два призових місця!!! І місце у номінації «Рибачка Соня» загальним уловом вагою 450г та номінацію «Найбільша риба» вагою 180г у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 4 до 10 років (серед дівчаток)!!!

 

 

 

 

 

ПУЗАНОВА КІРА (8 років, м.Гола Пристань)

Зайняла ІІ місце у номінації «Рибачка Соня» вагою загального улову (серед дівчат) у 435г, у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 4 до 10 років!

 

 

 

 

 

РОМАНЮК КАТЕРИНА (8 років, м.Херсон)

Зайняла ІІІ місце у номінації «Рибачка Соня» вагою загального улову (серед дівчат) у 250г, у змаганнях з рибної ловлі серед молоді віком від 4 до 10 років!

 

 


 

 

Номінацію фестивалю «Хижий трофей» здобув САПКО СЕРГІЙ (11 років, м.Гола Пристань),

вагою улову хижої риби у 195г!!!

 

 

 

 

 

Привітаємо наших переможців та подякуємо тим, завдяки кому відбувся цей чудовий фестиваль! А саме спонсорам, якими були: генеральний спонсор фестивалю Юрій Зеленін, депутати міської ради Андрій Бездворний та Віра Каракіна, фізичні особи-підприємці Олеся Котлік, Світлана Пилипенко, Віктор Вакерина, Вадим Скляр, Олексій Грибко, Олег Якименко, Сергій Попович, Ольга Шумакова, Павло Корнієнко, керівник ПП «Вектор» Дмитро Петлюченко, керівник Голопристанського БТІ Оксана Височкіна, голова Голопристанської районної організації УТМР Юрій Жигалов  та представник ДП «НОВА.КОМ» Андрій Сидоренко.

 

 

 

             

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий