» » Причиною аварії яхти, яка затонула неподалік Голої Пристані, стали браконьєрські сітки

Причиною аварії яхти, яка затонула неподалік Голої Пристані, стали браконьєрські сітки

Автор: Журналіст від 12-07-2018, 15:36
 
 
  Як уже повідомляли «Новини Голої Пристані», 5 липня в Голопристанському районі Херсонської області під час прогулянки по річці Конка отримала пошкодження кіля і днища миколаївська яхта «Катерина» наполовину затонула. На борту перебували шість осіб - члени екіпажу і пасажири.
 
 
 
  Капітан яхти звернувся за допомогою в поліцію. Відгукнулася група підтримки громадського порядку на воді, яка патрулювала Дніпро-Бузький лиман.
 
 
 
  Поліцейські і водолази через кілька годин роботи підняли яхту і відбуксирували в Миколаїв на ремонт. Всі шестеро людей, які перебували на судні, врятовані і доставлені в Херсон.
 
 
 Вчора, 11 липня, власник парусника Олександр Скляр і представники Федерації вітрильного спорту в Миколаївській області Олег Астахов та Андрій Давидов подякували правоохоронцям, а особливо підрозділ поліції на воді на чолі з Михайлом Мощанцом, за надану допомогу.
 
 

  За словами Олександра Скляра (до речі, господаря відомої в Миколаєві «Художньої галереї на Спаській»), причиною пошкодження парусника стали браконьєрські сітки, які намоталися на гвинт. Надалі металева частина конструкції вп'ялася в корпус, що призвело до течі і затоплення судна. Він зазначив також професійні дії капітана судна, який зумів вивести яхту на мілину і не допустив людських жертв.

  Як розповіли яхтсмени, сітки, що розставляються браконьєрами, - одна з найбільших проблем річкового судноплавства.
 
 
Джерело: fakty.ua

 
 

 
 
 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий