» » Під час "Купальських зорь" у Голій Пристані працівники водної поліції затримали водія плавзасобу у нетверезому стані

Під час "Купальських зорь" у Голій Пристані працівники водної поліції затримали водія плавзасобу у нетверезому стані

Автор: Журналіст від 12-07-2018, 15:03
 
 
  Під час проведення Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості «Купальські Зорі» в м. Гола Пристань працівники відділення поліції в порту «Херсон» на службових катерах забезпечували публічний порядок і безпеку громадян. З метою попередження нещасних випадків поліцейські роз’яснювали відпочивальникам та водіям плавзасобів правила безпечної поведінки на воді. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

  Під час патрулювання акваторії Дніпра поліцейські побачили плавзасіб, водій якого знаходився в стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника був складений адміністративний протокол за ч.6 ст.130 КУпАП «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції». Також з чоловіком проведена профілактична бесіда щодо дотримання правил судноплавства на маломірних суднах та про недопустимість вживання алкогольних напоїв під час керування плавзасобом.
 
 
 
Джерело: fakti.ks.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий