» » Сьогодні відбулася селекторна нарада щодо підготовки підприємств теплокомуненерго до нового опалювального сезону

Сьогодні відбулася селекторна нарада щодо підготовки підприємств теплокомуненерго до нового опалювального сезону

Автор: Журналіст від 2-07-2018, 09:31
 
 
  Усі підприємства ТКЕ повинні прискорити процедуру підписання договорів і розпочати процедуру реструктуризації. На цьому під час Всеукраїнської селекторної наради, у якій взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик, наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Ще раз нагадую і наголошую: часу залишились дуже мало на підготовку до опалювального сезону. І сьогодні одним із головних завдань для місцевого самоврядування та підприємств ТКЕ є саме договірна робота. Усі проблемні питання, які виникають, можна розв’язати – потрібно лише «комунікувати» між собою і кожному відповідально виконувати свій «функціонал», – зазначив Геннадій Зубко.
 
 
 
  Щодо фінансової дисципліни комунальних підприємств, урядовець наголосив, що за накопиченими боргами в кожному випадку стоїть конкретний орган місцевого самоврядування. Адже централізоване теплопостачання і водопостачання на сьогодні є власністю громади.
 
 
 
  За словами Геннадія Зубка найбільші борги за спожиту електроенергію мають комунальні підприємства Харківської, Донецької, Луганської, Тернопільської областей і м. Київ.

  По завершенні Всеукраїнської селекторної наради, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик провів координаційну нараду за участі міських голів та керівників комунальних підприємств щодо вирішення питань, які підіймалися Віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубко.
 
 
 
 
 

 
 

 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий