» » На "Купальські зорі" до Голої Пристані приїдуть гості не лише з багатьох регіонів України, а й з-за кордону

На "Купальські зорі" до Голої Пристані приїдуть гості не лише з багатьох регіонів України, а й з-за кордону

Автор: Журналіст від 27-06-2018, 14:54
 
 
  На XVI Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості "Купальські зорі", який відбудеться у місті Гола Пристань на Херсонщині 7-8 липня, приїдуть гості не лише з багатьох регіонів України, а й з-за кордону.
 
  Про це поінформував Голопристанський міський голова Олександр Бабич на прес-конференції з нагоди проведення цьогорічного фестивалю.

  "Хочу наголосити, що очікуємо близько 100 учасників фестивалю з різних куточків України, а також з-за кордону... Гості у нас обов'язково будуть з Польщі, будуть з Румунії, будуть з Чехії. Будуть присутні гості з Молдови", - розповів Бабич.

  За його словами, на фестивалі також відбудуться різноманітні виставки та ярмарки.

  "А це ще близько 150 учасників", - зазначив Голопристанський міський голова.

  Загалом, за інформацією організаторів, на учасників та гостей фестивалю чекають конкурс народної творчості "Фестивальний розмай", конкурс краси "Купальська красуня", Купальське вогнище, Купальська дискотека, виставки, ярмарки, майстер-класи, парусна регата, різноманітні спортивні змагання, феєричне свято фарб "Холі", фаєр-шоу, святковий концерт зірок естради та інші заходи.

  Довідково. Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості "Купальські зорі" влаштовується у місті Гола Пристань з 2003 року в перші суботу та неділю липня.
 
 
 
Джерело: www.ukrinform.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий