» » У Голій Пристані відзначили День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

У Голій Пристані відзначили День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Автор: Журналіст від 22-06-2018, 11:18
 
 
  Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000, з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щороку 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

  Усе далі відходять сумнозвісні події Великої Вітчизняної війни. Сьогодні, 22 червня 2018 року, виповнюється 77 років від нападу Німеччини на СРСР. У подальших військових діях загинули десятки мільйонів людей. Тільки прямі людські втрати України, за різними оцінками, складають від 6 до понад 10 мільйонів. 1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги.
 
 
 
  22 червня у картинній галереї Голопристанського міського Палацу культури «Сузір’я» відбулись заходи з нагоди вшанування пам'яті жертв війни в Україні, в яких взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук, Голопристанський міський голова Олександр Бабич, голова Голопристанської міської первинної організації ветеранів війни та праці України Катерина Колпакова, голова ветеранів організації України міста Гола Пристань та Голопристанського району Іван Рубін.
 
 
 
 
 
 

 
 
   Після закінчення заходів відбулось урочисте покладання квітів до пам'ятних знаків міста.
 
 
 
 реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий