» » На Голопристанщині відкрито відділення гемодіалізу

На Голопристанщині відкрито відділення гемодіалізу

Автор: Журналіст від 8-06-2018, 21:48
 
 
  Сьогодні, відбулася знатна подія для мешканців Голопристанщини – урочисте відкриття відділення гемодіалізу. Втілення в життя такого масштабного проекту - це результат консолідованих зусиль та конструктивної співпраці обласної та районної влади.
 
  Загальна вартість реалізації зазначеного проекту складає 7 млн. 425 тис. грн. 
 
  На заході були присутні: голова обласної державної адміністрації Гордєєв А.А., перший заступник голови обласної ради Зеленчук В.В, заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Бондарева Л.В., головний лікар обласної клінічної лікарні Клименко В.Л., директор ДП «Діа Сервіс Плюс» Тур О.А., голова районної ради Соловйов В.О., голова районної державної адміністрації Гасаненко Т.В., міський голова Бабич О.В., представники депутатського корпусу, медичні працівники та жителі міста. 
 
  Багато теплих, зворушливих слів звучало під час заходу від керівництва області, району та представників медичної галузі. Всі присутні мали змогу оглянути відділення, почути про його значимість та функції. 
 
  «Процедура діалізу стає ближчою до людей по всій Україні. Кількість пацієнтів з кожним роком, на жаль, лише зростає, і тому така інвестиція, як відкриття відділення в Голопристанському районі, – це справжній подарунок кожному пацієнтові, і не лише нашого району, а й сусідніх районів (Олешківського, Скадовського та Каланчакського)», - відзначив голова районної ради Соловйов В.О.
 
  Світовий досвід показує, що більшість європейських країн уже давно використовують переносні апарати, і люди можуть проводити процедуру, не виходячи з дому. Нам є до чого прагнути, і сьогоднішнє відкриття – це перший крок.

Довідково: 
 
  На сьогоднішній день 7 пацієнтів нашого району лікуються в обласній лікарні, 3 - чекають своєї черги на обслуговування, а 4 хворих знаходяться під наглядом щодо можливого застосування лікування.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий