» » Голопристанські рятувальники отримали новий пожежний автомобіль

Голопристанські рятувальники отримали новий пожежний автомобіль

Автор: Журналіст від 7-06-2018, 16:06
 
Ключі від нових українських 4 пожежних автомобілів отримали сьогодні працівники Головного Управління ДСНС України у Херсонській області. Вітали рятувальників із подією голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер та голова ХОДА Андрій Гордєєв.

Оглядаючи нові авто, голова Херсонської обласної ради скористався можливістю і особисто оцінив техніку. Піднявшись у кабіну, Владислав Мангер поцікавився всіма технічними характеристиками, спробував комфортність перебування пожежного у салоні.

«Чудовою подією є не лише те, що ГУ ДСНС поповнило свій парк додатковими машинами, а й те, що авто – українського виробництва. Це – дуже важлива й знакова подія для нас. Дані КрАЗи мають гарні технічні показники і однозначно стануть у нагоді Херсонщині, яка постійно потребує рятувальної техніки. Проте, вручаючи ключі рятувальникам, я щиро їм побажав, аби викликів було набагато менше і рятувальні машини залучалися нами якомога рідше», – прокоментував подію Владислав Мангер.
 
Поява у Херсонській області даних автомобілів стала можливою завдяки рішенню Кабінету Міністрів України та Міністерства Внутрішніх Справ. Пожежні авто направили до курортних та лісових районів області: Голопристанського, Генічеського, Скадовського та Олешківського.
 
 
 
 
 
Джерело: khor.gov.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий