» » У Голій Пристані засудили чоловіка за жорстоке вбивство собаки

У Голій Пристані засудили чоловіка за жорстоке вбивство собаки

Автор: Журналіст від 7-06-2018, 12:23
 
 Голопристанським районним судом Херсонської області ухвалено вирок відносно громадянина обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 299 ч. 1 КК України - жорстоке поводження з твариною, що відноситься до хребетних, вчинене умисно, з хуліганських мотивів та яке призвело до загибелі тварини.

    Судом встановлено, що громадянин перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись на території домоволодіння по вулиці Комарова в місті Гола Пристань Херсонської області, реалізовуючи свій злочинний умисел щодо жорстокого поводження з твариною, нехтуючи правилами суспільної моралі, із застосуванням жорстоких методів, з метою заподіяння травм та знущання над собакою, використовуючи в якості знаряддя злочину цеглину, якою наніс удар в область голови дворової собаки, незважаючи на скавчання собаки, продовжуючи знущання над останньою, з хуліганських мотивів, наздогнав її та кинув цеглиною, що знаходилась у праві руці, тим самим спричинив тварині тілесні ушкодження, які спричинили їй тяжкі страждання та в результаті чого настала смерть тварини.        

    Допитаний у судовому засіданні обвинувачений вину свою в інкримінованому злочині визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся. Показав, що дійсно, при обставинах, зазначених в обвинувальному акті спричинив тварині ушкодження, від яких собака померла.

   Відповідно до вироку суду громадянина Д. визнано винним у вчиненні даного кримінального правопорушення і призначено йому покарання у виді одного року обмеження волі.

   На підставі ст.75 КК України, звільнено обвинуваченого від відбування призначеного основного покарання з випробуванням і встановлено йому іспитовий строк тривалістю один рік.
 
 
 
Джерело: gp.ks.court.gov.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий