» » Гола Пристань запрошує на фестиваль "Купальські зорі"

Гола Пристань запрошує на фестиваль "Купальські зорі"

Автор: Журналіст від 6-06-2018, 10:04
 
 
  Голопристанська міська рада, виконавчий комітет та відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ запрошує всіх долучитися до участі у святкових заходах і конкурсах, запланованих у рамках проведення фестивалю.
 
• Справжніх  красунь,  юних,  чарівних,  талановитих дівчат запрошуємо до участі у традиційному відкритому конкурсі «Купальська красуня». Для участі у конкурсі всім учасницям необхідно подати до 22 червня (включно) особисто заповнену анкету та власні фото у електронному варіанті.
 
• Конкурс «Фестивальний розмай» проходить  у чотирьох номінаціях: «Естрадний спів», «Народний спів», «Хореографія» та «Інструментальний жанр». Для участі у відбірковому етапі необхідно подати до 29 червня (включно) заповнену заявку та надати фонограму (за наявності). 
 
• Для майстрів декоративно-ужиткового, образотворчого та сучасних народних видів мистецтва у рамках фестивалю проходитиме виставка-продаж «Фестивальне містечко», де будуть працювати творчі майстерні, майстер-класи. Для участі у виставці-продажу необхідно подати до 29 червня (включно) особисто заповнену заявку.   
 
  На всіх учасників конкурсів чекають пам’ятні подарунки та неперевершені враження від фестивалю!   
 
  З умовами конкурсів (положеннями, анкетами, заявками тощо) можна ознайомитися ТУТ.   
 
  За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: Відділ культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ виконавчого комітету Голопристанської міської ради, вул. 1 Травня, 45, м. Гола Пристань, Херсонська область, Україна, 75600,  за телефонами: (05539) 7-72-91, 2-64-60 або e-mail: kylt_tyr@ukr.net, syzirya_gopri@ukr.net.   Чекаємо на вашу участь!

 
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий