» » Депутати у Голій Пристані планують затвердити Програму регулювання чисельності безпритульних тварин

Депутати у Голій Пристані планують затвердити Програму регулювання чисельності безпритульних тварин

Автор: Журналіст від 31-05-2018, 08:50
 
 
  Аби вирішити проблему з бездомними Мурками та Барбосами, депутати у Голій Пристані планують затвердити Програму регулювання чисельності безпритульних тварин. Розрахована вона до 2020 року.   
 
   Загальний кошторис Програми – 280 тис. грн. З них 130 тисяч – з міського бюджету. Інші кошти планують залучити з інших джерел.   
  Що планують зробити за ці гроші? По-перше, порахують усіх тварин, визначать їх ареал перебування. До підготовки заходів запобігання зараженню людей від безпритульних собак і кішок підключать науковців.   
 
  Окрім цього, планують створити Єдиний реєстр опікунів безпритульних тварин. Ці люди добровільно будуть брати на себе зобов'язання годувати та піклуватись про песиків і котиків. Вести його буде громадська організація або комунальне підприємство. На додачу створять Єдину міську електронну базу даних усіх тварин.   
 
  Також у місті планують впровадити систему обліку та ідентифікації безпритульних чотирилапих, масової стерилізації, щеплення, профілактичних обробок безпритульних тварин. Їх хочуть відловлювати гуманними методами, стерилізувати і знову повертати на вулицю.   
 
  Виконавцями Програми зможуть стати як підприємства та організації різних форм власності, так і громадські організації.   
 
  На відлов безпритульних тварин, медикаментозне забезпечення, стерилізацію та візуальну ідентифікацію тварин цього року передбачено 45 тисяч бюджетних гривень. Ще 50 – з інших джерел. Наприклад, пожертв. Витрати на одну тварину становлять до 900 грн. Тобто у 2018 році у Голій Пристані грошей вистачить на 105 песиків і котиків.

 
 
Джерело: pivden.info
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий