» » Гола Пристань поділилася позитивним досвідом термомодернізації будівель та теплопостачання бюджетних закладів зі всією Україною

Гола Пристань поділилася позитивним досвідом термомодернізації будівель та теплопостачання бюджетних закладів зі всією Україною

Автор: Журналіст від 25-05-2018, 14:59
 
 
  23-24 травня програма Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) разом із Голопристанською міською радою та ХОГО «Регіональна рада підприємців» провели інфрмаційний семінар та прес-тур щодо практичних аспектів реалізації проектів в сфері термомодернізації будівель та теплопостачання бюджетних закладів на прикладі місті Гола Пристань.
 
  Учасників тематичного семінару, який проходив у приміщенні Голопристанської міської бібліотеки, вітали Голопристанський міський голова Олександр Бабич, заступник голови Херсонської ОДА Олександр Адамчик, керівник Команди підтримки програма Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) Ян Ваандерс та менеджер проекту «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань» Федір Барулін.
 
  Про проміжні результати та вивчені уроки в рамках програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» в Україні, а також про те, як же стати енергоефективним містом, розповіли присутнім ключові експерти Команди підтримки Максим Верещак та Дмитро Іваненко, які поділилися практичними порадами та досвідом український міст.
 
  Захід було присвячено демонстраційному проекту «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань», що фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти». Проект включає глибоку термореновацію школи №1 та заходи з енергоефективності в дитячому садку №1 «Олімпієць», а також реконструкцію тепломереж та комунальної котельні із заміщенням природного газу біопаливом, яка обігріває ці заклади. Про етапи реалізації проекту розповів присутнім його менеджер Федір Барулін. 
 
  Наприкінці першої частини заходу бажаючі мали змогу задати хвилюючі зпитання та отримати на них вичерпні відповіді від експертів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

За матеріалами публікації Натальї Ярової
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий