» » Гола Пристань активно включилася до проведення Всеукраїнського тижня планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я

Гола Пристань активно включилася до проведення Всеукраїнського тижня планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я

Автор: Журналіст від 17-05-2018, 08:27
 
 
  Як повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук Світлана Михолат БО фонд громади міста Гола Пристань  "Свята Ольга" активно включалися до проведення Всеукраїнського тижня планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я.
 
  В ці дні Анна Сафонова, Ольга Охманюк, Наталья Снегурова, Лілія Непорожнєва провели вуличну акцію, дискусію з молоддю, вагітними жінками. На базі міської бібліотеки організована цікава тематична книжкова полиця, де кожен відвідувач може отримати буклети, листівки з питань збереження РЗ/ПС.
 
  За результатами проведених заходів можна стверджувати, що молодь потребує додаткових знань в цьому напрямку, особливо про культуру статевих стосунків, раннього виявлення ЗПСШ. Тому особливу увагу приділялося профілактиці ВІЛ- інфекції, негативному впливу на власне здоров'я ранніх статевих стосунків, шкідливих звичок, зробили акцент на свідомий вибір особистого безпечного життя, підготовки до запланованої вагітності до народження здорових і бажаних дітей та відповідального батьківства. Дані заходи проводяться за підтримки Всеукраїнської коаліції з репродуктивного здоров'я та планування сім'ї.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий